English
Magyar
Srpski
<
A Rákócziak ötvösműkincsei (Az Ernst-Múzeum aukciói XLIV.)
Antikvár
Kötés: papír / puha kötés
jó állapotú antikvár könyv
Szállító: Studió Antikvárium Kft
foltos
kopottas
sérült borító
Ernst Múzeum, 1930
2 445 din.
Kosárba!
Várható szállítási idő
17
munkanap.
Kezdőoldal
Magyar könyvek
Művészet
Műgyűjtés, árverési katalógusok