Bizományi Áruház Vállalat 1. sz. művészeti aukciója
Antikvár
- 88 oldal
- Kötés: papír / puha kötés
- közepes állapotú antikvár könyv
- Szállító: Antikvár Könyvek Kft.
- Gerince kissé sérült, szakadt. borítója foltos, tulajdonosi bejegyzés található a hátoldalon.
- foltos
Budapest, 1957
Várható szállítási idő 26 munkanap.